❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ogłoszona w styczniu akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego spotkała się z dużym odzewem – wiele osób przyniosło własnoręcznie wykonane oraz kupione kartki walentynkowe.
Zebraliśmy aż 124 kartki, które w drugim tygodniu lutego były sprzedawane podczas przerw. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem!
Finałem przedsięwzięcia była Poczta Walentynkowa zorganizowana w piątek, 13 lutego. Tego dnia walentynki trafiły do adresatów, wywołując wiele uśmiechów i miłych emocji. Podczas Poczty Walentynkowej uczniowie zaangażowani w jej organizację byli poprzebierani w amory z łukami i anioły, co dodatkowo podkreśliło wyjątkowy i radosny charakter tego dnia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, a szczególne podziękowania kierujemy do Pani Gabrysi za pomoc w sprzedaży kartek oraz piękne udekorowanie miejsca ich sprzedaży.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️