Wycieczka klas 3 do Cieszyna.

9 marca klasy 3 wybrały się na wycieczkę do Cieszyna. Wizytę w mieście rozpoczęły od obejrzenia spektaklu pt. "Pinokio" w teatrze. Następnie uczniowie podziwiali eksponaty w muzeum. Najbardziej podobały się dzieciom: 500-letnie jajo, flecik z ciosu mamuta róg jednorożca, portret księżnej Sisi, dłoń mumii, prostokątna kostka do gry. Z muzeum dzieci przeszły na cieszyńską "Wenecję" obejrzały legendarną studnię Trzech Braci i wzdłuż Olzy przeszły na most Przyjaźni. Kolejną atrakcją wycieczki było wzgórze zamkowe. Trzecioklasiści weszli do historycznej Rotundy i wspięli się na Wieżę Piastowską. Do Kaczyc dzieci wróciły pociągiem. Wycieczka była udana, a dzieci zadowolone i pełne wrażeń wróciły do domów.