Cieszymy się, że nasza szkoła ponownie zakwalifikowała się do programu "Aktywna Szkoła".
Na początku marca ruszyły nasze zajęcia – „Aktywny do kwadratu”. Dla dzieci młodszych prowadzone są w dwóch grupach: dziewczynek i chłopców klas II i III.
Te zajęcia to doskonała okazja do poznawania nowych dyscyplin sportowych oraz podnoszenia poziomu sprawności fizycznej. Uczą one także pracy w zespole i kształtują umiejętności społeczne.
Każde spotkanie to dawka radości, sportowej rywalizacji i mnóstwo energii!
Harmonogram zajęć:
kl. 3b chł. - poniedziałek 11:50 sala gimnastyczna
kl. 3b dzw. - wtorek 11:50 sala gimnastyczna
kl. 4-8 SP grupa mieszana - wtorek 13:45 hala sportowa
kl. 4-8 SP grupa mieszana - piątek 13:45 hala sportowa