Dla nauczyciela

Otwarte Zasoby Edukacyjne

Otwarte zasoby edukacyjne są to materiały dostępne dla wszystkich za darmo. Oparte na tzw. wolnych licencjach bądź przeniesione do domeny publicznej.

Zapraszam    nauczycieli  do zapoznania się z propozycjami.

( prosze klinkąć w link podświetlony na zielono)

AKADEMIA KHANA

Duży zasób materiałów dla nauczycieli, głównie nauk ścisłych. Portal poszerzający wiedzę dla nauczycieli, rodziców i uczniów.

E-PODRĘCZNIK

Duży zasób materiałów dla nauczycieli i uczniów na każdym etapie nauczania.

POLSKI PORTAL EDUKACYJNY

Portal, gdzie nauczyciele publikują pomysły na lekcję i materiały przydatne w pracy. Dla wszystkich etapów nauczania.

PUBLIKACJE EDUKACYJNE

Strona dla nauczycieli i osób związanych z edukacją, zawierająca bogatą bazę materiałów dydaktycznych.

MUZYKOTEKA SZKOLNA

Serwis edukacyjny dla nauczycieli Muzyki i wszystkich uczestników kultury. Nowoczesne narzędzia do wspomagania edukacji.

EDUKATOR

Polski portal edukacyjny.

HISTORIA W SIECI

Serwis poświęcony szeroko rozumianej historii Polski, ze scenariuszami i materiałami do zajęć.

OTWARTE ZASOBY

Strona prezentująca wolne zasoby internetu. Dział Edukacja zbiera ciekawe inicjatywy do wykorzystania w szkole.

EDUSCIENCE

Materiały, narzędzia do pracy oraz rozwiązania metodyczne w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych.

BAZA NARZĘDZI DYDAKTYCZNYCH

Zbiór zadań z podziałem na przedmioty i opisy dobrych praktyk.

WROTA WIEDZY

Portal gromadzący strony poświęcone edukacji.

SCHOLARIS

Portal dla nauczycieli wszystkich etapów edukacji. Bogaty wybór materiałów do urozmaicenia lekcji, zgodnych z podstawą programową.