Imieniny: Marka, Wiktoryny

W lutym tego roku nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w międzynarodowym programie "Szkolenie cyberbezpieczeństwo młodzieży projekt - Zefektivnění česko-polské spolupráce v boji proti kyberkriminalitě" / „Usprawnienie czesko-polskej współpracy w walce z cyberprzestępczością".

Celem program jest między innymi:

• Redukcja czynników ryzyka cyberwiktymizacji, cybersprawstwa oraz zachowań świadków wzmacniających agresję elektroniczną, modyfikacja zachowań niepożądanych w kierunku intensyfikacji konstruktywnych, twórczych działań w sieci.

• Zwiększenie bezpieczeństwa funkcjonowania młodzieży w sieci, budowanie świadomości na temat własnej prywat- ności i ochrony prywatnych treści oraz edukacja o odpowiedzialności za działania w sieci.

Niestety sytuacja związana z COVID – 19 uniemożliwiła realizację programu.