Noc w bibliotece

20 czerwca 2022 r. biblioteka szkolna zorganizowała po raz pierwszy Noc w bibliotece. Do udziału zaprosiliśmy uczniów z klas 1 –3 – najlepszych czytelników roku szkolnego 2021/2022. Program akcji bibliotecznej był bardzo bogaty i obfitował w różnego rodzaju zadania. Na początku uczestnicy rozwiązywali zagadki, quizy biblioteczne. Oprócz tego każdy z czytelników przyniósł własne gry planszowe, w które dzieci mogły zagrać podczas spotkania. Po kolacji uczniowie udali się na halę sportową, gdzie czekała na nich niespodzianka. Pani Monika Nawrat – animatorka oraz instruktor tańca wspólnie z uczennicami kl. 7 zachęciła do zabawy naszych najmłodszych czytelników. Na zakończenie nocnych atrakcji pani bibliotekarka przeczytała opowiadanie pt. „Tajemnica Mrocznego Lasu”. Realizacja powyższych działań przyniosła uczniom wiele radości. Czas zaplanowany na Noc w bibliotece minął bardzo szybko. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.