Mikołajkowy prezent dla klas 4ab

Klasy 4ab otrzymały list od świętego Mikołaja, który sprawił im wspaniały mikołajkowy prezent. 1 grudnia dzieci pojechały do Muzeum Ognia w Żorach. Uczestniczyły w pokazie chemicznym, w trakcie którego działy się niesamowite rzeczy, np. wyprodukowana została pasta do zębów dla słonia! Następnie uczniowie zwiedzali muzeum, rozwiązywali zagadki ukryte na stanowiskach. Kolejną mikołajkową atrakcją było kino, popcorn, cola i piękny film na podstawie utworu Janusza Korczaka "Kajtek Czarodziej". Po tej dawce magii i czarów wszyscy zadowoleni wrócili do Kaczyc. Mikołaj spisał się na medal!

Dziękujemy!