ANDRZEJKOWA MAGIA DOTARŁA DO NASZEJ ŚWIETLICY!

Czwartkowe popołudnie 30 listopada wypełnione zostało tradycyjnymi wróżbami andrzejkowymi, takimi jak lanie wosku, przekłuwanie serc z imionami,wróżenie z użyciem plastikowych kubeczków (losowanie przedmiotów), rzut monetą do miski z wodą czy też „pochód butów za drzwi”. Tradycyjne wróżby przeplatały się z nowoczesnymi, a wszystkie przepowiadały bliższą lub dalszą przyszłość. Po wróżbach przyszedł czas na tańce - wygibańce połączone z różnymi zabawnymi przepowiedniami. Dzieci ubrane były w " imprezowe ciuszki" czyli cekinki, świecidełka , wszelkie kolorowe, śmieszne, elementy garderoby, opaski, krawatki, muszki. Na koniec każdy otrzymał słodką niespodziankę. Świetlicowe andrzejki cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach. Radości oraz uśmiechu było naprawdę wiele. Nad wszystkim czuwały panie Aleksandra Picha, Katarzyna Świerczek, Gabriela Węglorz oraz dziewczyny i chłopcy ze szkolnego wolontariatu. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wesołego dnia.