Zbiórka surowców wtórnych

Koniec roku szkolnego to dobra okazja do podsumowań. Przedstawiamy efekt zbiórki surowców wtórnych, która miała miejsce w naszej szkole.

Zebraliśmy:

a) 450 kg zakrętek plastikowych,  a całkowity dochód z ich sprzedaży (450 zł) została przekazany na rzecz fundacji "siepomaga" na konto naszej uczennicy  Zuzi Rak,

b) 3 tony makulatury, a dochód ze sprzedaży został przekazany na konto Rady Rodziców z przeznaczeniem na zakup nagród dla najbardziej zaangażowanych w zbiórkę uczniów,

c) 186 kg zużytych baterii, dzięki czemu nasza szkoła uzyskała tytuł LAUREATA w  ogólnopolskim konkursie ekologicznym "Edukujemy - Pomagamy". Organizator konkursu przekazał szkole nagrody książkowe.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom zaangażowanym w zbiórkę. W kolejnym roku szkolnym akcja będzie kontynuowana.