Pożegnanie klas 8

Rok szkolny 2021/2022 dobiegł końca.

W środowe popołudnie uczniowie klas 8 podczas oficjalnej uroczystości podsumowali kolejny, niezwykle wymagający, jak i trudny rok szkolny. Zbliża się chwila, w której opuszczą mury szkoły. Moment pożegnania kolegów, nauczycieli, dyrekcji i wychowawców. Tradycyjnie uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej o godzinie 14.00, następnie uczniowie wraz z rodzicami przeszli na halę sportową. Hasło przewodnie zakończenia brzmiało: Przyszłość zaczyna się dziś... . Na początku uczniowie tradycyjnie zatańczyli poloneza. Część artystyczną przygotowali wychowawcy klas ósmych: Pani Edyta Piekar i Pan Jonasz Kwiczala. W trakcie uroczystości zostały wręczone nagrody oraz wyróżnienia dla uczniów, którzy otrzymali wzorowe zachowanie.

Nagrodę Wójta Gminy Zebrzydowice zdobył Krystian Orszulik.

Nagrodę Przewodniczącego Rady Gminny otrzymał Igor Słowik.

Nagrodą Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kaczycach otrzymał Olivier Mirecki.

Wszystkim absolwentom składamy serdeczne gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej oraz życzymy samych sukcesów na dalszych etapach edukacji.