• Odwiedziło nas: 419128

I RUNDA Szkolnego Turnieju Warcabowo Szachowego.

Za nami pierwsze rozgrywki w Szkolnym Turnieju Warcabowo Szachowym. Do Turnieju przystąpiło wielu uczniów naszej szkoły przy czym widać, że szachy królują:

WARCABY – 17 uczniów

SZACHY  - 74 uczniów !!!

Można powiedzieć, że każda klasa począwszy od pierwszej  a kończąc na ósmej miała swojego przedstawiciela w I RUNDZIE.     Wszyscy zawodnicy rozegrali zacięte pojedynki, było mnóstwo emocji, każdy chciał wygrać i przejść do kolejnego etapu Turnieju. Dodatkowym utrudnieniem były zegary szachowe, które wprowadzały do rywalizacji dodatkową presję. Trzeba zaznaczyć, że wszyscy uczestnicy grali w duchu zasady „ fair play”.

Do kolejnego etapu przeszli zawodnicy, którzy mieli przewagę punktową. Kolejna runda przed nami, będzie trudniej ponieważ przeciwnicy będą losowani z różnych klas.

Życzę wszystkim graczom pomyślnych rozgrywek!