• Odwiedziło nas: 422057

"Historia szkoły w zdjęciach zapisana"

Zapraszamy na kolejną odsłonę historycznych skarbów naszej szkoły.

Tym razem prezentujemy  album fotograficzny "Historia szkoły w zdjęciach zapisana".

Ten projekt zabiera nas w podróż przez bogatą historię naszej szkoły, ukazując ją poprzez zachowane w archiwum zdjęcia.

Zdjęcia w albumie pokazują zarówno codzienne życie szkolne, jak i wyjątkowe wydarzenia, które miały miejsce na przestrzeni lat. Od uroczystości szkolnych, przez sportowe sukcesy, po niezapomniane momenty wspólnego świętowania – każda strona albumu ożywia przeszłość i pozwala na chwilę nostalgii.

Album "Historia szkoły w zdjęciach zapisana" to nie tylko możliwość zobaczenia, jak zmieniała się szkoła, jej uczniowie i nauczyciele, ale też sposobność do przekazania tej historii kolejnym pokoleniom. To wspaniała lekcja przeszłości, która inspiruje i uczy szacunku dla tradycji.

Zapraszamy do zapoznania się z tym wyjątkowym projektem. Odkryjcie z nami historię, która kryje się w starych fotograficznych kadrach.

Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz absolwentów do zanurzenia się w te niezwykłe opowieści, które tworzą fundament naszej szkolnej tożsamości.

Podziękowania dla Pana Stanisława Wenglorza

W imieniu społeczności szkolnej pragniemy wyrazić nasze najszczersze podziękowania dla Pana Stanisława Wenglorza, którego pasja do historii i fotografii znacząco przyczyniła się do zachowania naszego szkolnego dziedzictwa.

Dzięki zaangażowaniu Pana Stanisława, który dokonał skanowania wszystkich zdjęć z naszego archiwum, udało się nam uzyskać cyfrowe wersje tych cennych dokumentów. Teraz każdy z nas ma łatwy dostęp do tych bezcennych zasobów, niezależnie od miejsca i czasu.

Zachowanie tych zdjęć w formie cyfrowej ma dla nas ogromne znaczenie nie tylko ze względu na ochronę materiału archiwalnego, ale również umożliwia szerokie wykorzystanie tych zasobów w edukacji, badaniach i promocji naszej szkoły. To także sposób, aby przyszłe pokolenia mogły czerpać wiedzę o swoich korzeniach i budować poczucie przynależności do wspólnoty szkolnej.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Stanisławowi za jego nieoceniony wkład, czas i umiejętności, które pozwoliły na realizację tego ważnego projektu. Dzięki jego staraniom, historia naszej szkoły będzie żyć dalej w sercach i umysłach wszystkich, dla których to miejsce jest ważne.

Serdecznie dziękujemy i wyrażamy nasze głębokie uznanie za wszystko, co Pan Stanisław zrobił dla naszej szkolnej społeczności.