Wyniki konkursu bibliotecznego pt. "Drzwi do książki"

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych wszystkie klasy szkoły podstawowej wzięły udział w konkursie bibliotecznym pt. „Drzwi do książki”. Warunkiem przystąpienia do konkursu było udekorowanie drzwi sali lekcyjnej. Ozdoby miały nawiązywać do wybranej książki, bajki lub wiersza. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – VIII. Prace naszych uczniów są wspaniałe! Naprawdę było bardzo trudno wybrać te najlepsze... Jury w składzie: p. Gabriela Węglorz, p. Katarzyna Świerczek, p. Aleksandra Picha i p. Marzena Juroszek, oceniając dekoracje, brało pod uwagę: pomysłowość, pracochłonność, estetykę wykonania i nawiązanie do utworu. Nagrody i wyróżnienia przyznano w 2 kategoriach: kl. I – III oraz klas IV – VIII.

Oto wyniki konkursu

W kategorii I-III              1 miejsce kl. 2b

wyróżnienie kl. 1b

W kategorii IV - VIII       1 miejsce kl. 4b

wyróżnienie kl. 4a

Dziękuję bardzo za udział w konkursie, kreatywność i włożony wysiłek. Wszystkie prace sprawiły, że nasza szkoła stała się bardziej kolorowa i zachęciły do przenoszenia się w świat książek. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplom i słodki upominek.

Serdecznie gratulujemy !!!